چهارشنبه 2 تير 1400 _ 13 ذو القعدة 1442 _ 23 ژوئن 2021
فارسی | English
 منوی اصلی
 
  مدیر گروه علم اطلاعات و دانش شناسی

آقای  دکترعزیز هدایتی

 مدير گروه علم اطلاعات و دانش شناسی

رشته تخصصی: رشته تحصیلی دکترای  علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مدیریت اطلاعات 

مدارج علمی: استادیار

پست الكترونيكي :  masta@yahoo.com

آدرس صفحه ی شخصی:
http://cv.azaruniv.ac.ir/hedayati/fa

تلفن داخلی: 2399

آدرس :کیلومتر 35 جاده تبریز، مراغه- دانشگاه تربیت معلم آذربایجان ساختمان شهداء- دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی- طبفه دوم  - اتاق  مديرگروه

 

شرح وطایف سازمانی مدیر گروه:

1-      ابلاغ برنامه های اجرایی و تکالیف عمومی اعضای هیات علمی اعم از آموزشی ( نظری – علمی)، پژوهشی، راهنمایی دانشجو و خدمات و رعایت نظم و انظباط کاری اعضای هیات علمی گروه و نظارت بر حسن اجرای آن

2-      تهیه برنامه اجرایی وظایف آموزشی و پژوهشی و خدماتی ارائه شده از طریق گروه بر اساس خط مشی شورای دانشکده با مشورت اعضای گروه قبل از شروع نیمسال تحصیلی و تهیه جدول دروس هر نیم سال با همکاری اعضای گروه و تسلیم آن به رئیس دانشکده.

3-      تجدید نظر مستمر در برنامه ها با توجه به آخرین پیشرفت ها و تغییرات و تحولات علمی و تسلیم این برنامه ها به مراجع ذیربط.

4-      تشکیل و اداره جلسات شورای گروه و ارسال گزارش کار، مصوبات، پیشنهادها و نظرات جمعی گروه به رئیس دانشکده برای هماهنگی اجرایی یا طی مراحل قانونی برای اجرا.

5-      ابلاغ بخشنامه ها و آیین نامه ها و مصوبات ابلاغی از سوی رییس دانشکده به اعضای گروه.

6-      پیشنهاد نیازهای مالی گروه به رییس دانشکده.

7-      انجام دادن کلیه مکاتبات رسمی گروه و پیشنهاد تهیه لوازم، کتابها، نشرات و سایر ملزومات مورد نیاز گروه به رییس دانشکده.

8-      پیشنهاد طرح های پژوهشی که گروه راساً یا با همکاری گروه های دیگرآماده انجام دادن آن است به رییس دانشکده برای تصویب در شورای پژوهشی موسسه.

9-      ارزیابی کار سالانه اعضای گروه و گزارش آن به رییس دانشکده.

 
 ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  
 
کلمه عبور را فراموش کردم
عضویت